Nora Istrefi publikon momente joshëse nga pushimet

00:34 | 20 Korrik 2021

Atje po qëndron së bashku me motrën e saj, Erën.

Nora, e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi e video të ndryshme nga momentet e këndshme që po shijon në bregdet.

Ndër to, këngëtarja publikoi një video mjaft atraktive në InstaStory, ku tregonte linjat e përsosura të trupit, ndërsa vallëzonte nën ritmet e një melodie verore.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara