Kris Jenner pranon se ajo i ka shkatërruar karrierën Blac Chyna

19:49 | 3 Gusht 2018

Kris Jenner është nëna-menagjere e klanit Keeping Up with the Kardashian

Nëna e pesë fëmijëve është në krye të familjes dhe i përkasin nga 10% të pasurisë së fëmijëve.

Duket se Kris Jenner është duke bërë një punë të shkëlqyer pasi që Keeping Up with the Kardashians është në prag të sezonit të pesëmbëdhjet.

Plotësisht e angazhuar për rolin, Katherine një komediane e maskuar në rolin e Kriss Jenner paraqiti episodin në stilin e vërtetë të momarkit dhe kishte disa fjalë të ashpra për disa nga ish-aleatët e klanit Kardashian, përfshirë ish të dashurën e djalit të saj Rob./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara