Kim Kardashian i mbulon pjesët intime me lule

22:09 | 17 Shkurt 2021

Kim Kardashian është padyshim njëra prej figurave më të popullarizuara anembanë botës.

Pothuajse çdo postim i saj në rrjetin social Instagram merr miliona pëlqime, duke mos lënë anash edhe komentet, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi goditi me një imazh teksa shihet se ka mbuluar pjesët e trupit me lule.

“Fuqia e luleve” shkroi ajo.

Vlen të përmendet se pushimet kohëve të fundit ajo qenë duke i shpenzuar vetëm me fëmijë, por pa Kanye West.

Kujtojmë se Kardashian dhe West kanë krisje në marrëdhënien e tyre, kurse divorci është mëse i pritur prej tyre. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara