Genci paralajmëron projektin e ri muzikor, do të jetë diçka më ndryshe, godet meshkujt

11:23 | 7 Korrik 2020

Genc Prelvukaj po vjen me këngë të re.

Këngëtari i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj e ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri nëpërmjet një postimi në Instagram ku tregon se kjo këngë do të jetë shumë ndryshe.

“”Lek i madh” ose edhe “Lek i moth ?”.Së shpejti. Kanga godet mashkujt e paedukate e te pakulture, femije apo te aferm te zyrtareve shteterore, biznesmeneve, trafikanteve dhe secilit te pasuruar paligjshem, qe na irritojne me idiotesine e tyre cdo dite. Njekohesisht beni follow @granitismajli_ se e ka interpretuar perfekt refrenin Poashtu falenderim i vecante edhe per @zeqirzullufi dhe te gjithe njerezit tjere qe ishin pjese e videoklipit”, u shpreh Genci.

Ky projekt muzikor do të vijë i realizuar edhe me videoklip.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara