Engji planifikon t’i dedikojë këngë Shyhretes

20:48 | 2 Shkurt 2019

Engjëllusha Salihu është shumë aktive me projekte të reja muzikore.

Engjëllusha Salihu vitet e fundit është aktive me projekte muzikore dhe koncerte, në të cilat shfaqet bashkë me nënën e saj, këngëtaren Shyhrete Behluli.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Engjëllusha Salihu është “Si shok”, këngë e shoqëruar edhe me videoklip.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara