Blac Chyna përkrah me një tjetër mashkull misterioz

08:52 | 2 Shtator 2018

Blac Chyna asnjëherë nuk qëndron larg kryetitujve, me një veshje provokative dhe me një të dashur të ri ajo fotografohet në një lokal nate.

Blac Chyna së bashku me Rob Kardashian kanë një vajzë të quajtur Dream. Që nga ndarja e tyre në vitin 2016, çifti shkaktoi një stuhi mediatike me betejat e tyre gjyqësore.

Sipas disa informatave nga E! Online, thuhet se: “Chyna dhe Rob janë në rregull tani. Nuk ka asnjë dramë mes tyre, është gjithçka në rregull dhe ata janë duke u takuar vetëm për Dream. ”

Duke lënë pas të gjitha shqetësimet e saj, Chyna fotografohet me një mashkull misterioz në Londër.

Ndalja për të marrur të gjithë vëmendjen e shtypit, modelja e SHBA-ve u bë kryeqendra e fotoreporterëve me një fustan me grep krejtësisht të dukshëm.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara