Sagnol: Humbja nga Kosova na ka trishtuar, ata luajnë me zemër

19:08 | 11 Tetor 2021

Përzgjedhësi i Gjeorgjisë, Willy Sagnol tha se humbja nga Kosova i ka trishtuar, shkruan Sheshi.info

Ai shtoi se ‘Dardanët’ luajnë me zemër dhe kanë lojtarë të mirë se Rashica, Berisha dhe Muriqi.

“Kemi qenë të trishtuar nga humbja që pësuam ndaj Kosovës, tash krejt çka dëshiroj nga lojatrët është të jenë të përgatitur dhe të paraqesin mirë imazhin.

Nuk preferoj të komentoj kundërshtarët, edhe pse çdo ekip anët e mira dhe të dobëta. Mirëpo nga ajo çfarë kam parë, te Kosova luajnë me zemër dhe kanë lojtar të mirë si Rashica, Berisha e Muriqi”, tha Sagnol

Lajmet më të lexuara