Xuxi: Ja për sa para do këndoja popullore (VIDEO)

19:25 | 5 Qershor 2017

Këngëtari i muzikës rock dhe funk Xuxi ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ai ka treguar më shumë rreth risive të tij, transmeton arbresh.info.

Mes tjerash Xuxi i ka thënë disa fjalë edhe për zhanrin e muzikës popullore.

Për sa para do këndonte ky artist popullore, e kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara