Premierë: Uki ft DJ PM & DAGZ publikojnë ‘Jena Dashni’ (VIDEO)

18:27 | 31 Maj 2017

Sapo është publikuar bashkëpunimi më i ri mes Ukit dhe DJ-ve PM dhe Dagz.

Ky projekt muzikor erdhi me videoklip që për të është përkujdesur produksioni ASHA, shkruan arbresh.info.

Muzikën dhe tekstin e ka bërë Uki Latifi, producent ishte Prygo, beat-i është punuar po ashtu nga Prygo dhe nga DJ PM dhe DJ Dagz.

‘Jena Dashni’ është këngë ritmike dhe pritet të jetë hit i verës 2017.

Për më shumë shikoni dhe dëgjoni këngën./Arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara