Pas “sherrit” nga Tolga, Almeda hakmerret

14:46 | 12 Korrik 2018

Të shoqëruar nga familjarë e miq, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman po kalojnë disa ditë pushimi duke lundruar me një jaht brigjet e Turqisë.

Ditën e djeshme, pushimet e çiftit përfunduan në të gjitha portalet trurke e jo vetëm, kjo falë “sherrit” të stisur nga Tolga.

Sigurisht fotot e postuara ishin lojë pasi Almeda e tregonte qartë që ata thjesht po argëtoheshin dhe nuk ishte një zënkë e vërtetë. (lexoni ketu) Megjithatë ajo sot ka vendosur të “hakmerret” duke postuar një foto tjetër në instagram. Kah fotos së Togës ajo bashkangjit Mastro Lindon, personazhin e trilluar të një detergjenti, por që të gjithë e njohin;

Është e vërtetë që është pozicioni i njëjti i duarve dhe bluza e bardhë, janë ato që i ‘bashkojnë’ të dy por sigurisht jo portreti i tyre. Ju si mendoni?

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara