Modelja e Victoria’s Secret publikon nudo për hir të fansave

00:37 | 18 Qershor 2017

Georgia Fowler, e cila ka pasur ditëlidjen dje, për hir të fansave ka publikuar një foto nudo në llogarinë  e saj në Instagram.

Bukuroshja nga Zelanda e Re, e cila rreth 283 mijë ndjekës në Instargam, ka shfaqur hiret e saj nën rrrezet e diellit, transmeton portali arbresh.info

Më një palë syze dielli dhe e shtrirë në bark, ajo ka nxjerrë në pah linjat e saj./Arbresh.info

Birthday Suit ?

A post shared by GEORGIA FOWLER (@georgiafowler) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara