Google ADS

Mbesa e Agnesa Vuthaj, një piktore e vërtetë (FOTO)

19:27 | 21 Korrik 2017
Arbresh.info

Emiranda Beka është një vajzë e re nga Prishtina.

Ajo ka hobi dhe profesion vizatimin, shkruan arbresh.info.

Emi qysh e vogël ka filluar të ketë talent për pikturën dhe tanimë kjo gjë është shndërruar në profesion.

Ajo në një prononcim për arbresh.info tregon se tashmë edhe shet piktura dhe çmimet e tyre janë mjaft të larta.

‘Interesimi është shumë i madh që ti kenë pikturat e mia në shtëpitë e tyre’, u shpreh Emiranda.

Përndryshe, kjo piktore e ka teze Agnesa Vuthaj.

Shikoni disa foto të Emirandës./Arbresh.info

emi

emi4

emi6

emi7

emi8

emi

emiranda

emirandaa

emoramda12

agnn

ag

20206208_690104864532045_361962195_n

Të ngjashme