Google ADS

Luana Vjollca me poza provokuese nga Milano

14:51 | 27 Shtator 2022

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, vazhdon të marrë vëmendje në rrjete sociale.

Bukuroshja, e ndjekur nga dy milionë njerëz vetëm në Instagram, ka mahnitur me pozat e reja, shkruan arbresh.info

Luana ka qenë pjesë e Javës së Modës në Milano.

31-vjeçarja shfaqet e veshur me një kostum të markës Fendi, përmes të cilit ka vënë në pah format trupore.

Në një video të shpërndarë me ndjekësit në Instagram, biondja duket në formë të mrekullueshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)


“Jam ajo vajza. Java e Modës në Milano”, shkroi Vjollca.

Të shumta kanë qenë komplimentet që ka marrë në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Artistja ndryshe ka konfirmuar rikthimin në televizion, kësaj radhe në TV Klan.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme