Khloe Kardashian duket tejet e afërt me aktorin italian, Michele Morrone

12:07 | 26 Shtator 2022

Ylli i klanit Kardashian/Jenner, Khloe është fotografuar gjatë ditës se djeshme me aktorin italian, Michele Morrone gjatë Javës së Modës në Milano.

Kardashian është bërë personazhi kryesor i një historie të re romantike  pasi u pa me aktorin e “365 Days”, shkruajnë mediat e huaja.

Dyshja gjatë tërë kohës kanë qenë të shoqëruar me njëri-tjetrin. Khloe kishte një veshje të zezë dhe të shoqëruar me diamante.

Kardashian dhe Morrone u panë bashkë duke qëndruar edhe në ndejën e organizuar nga Dolce and Gabbana.

Fotoja ka bërë që të ketë komente të shumta nga fansat, duke shpresuar se Khloe ka gjetur një partner të ri, pas ndarjes nga i dashuri Tristan Thompson./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale