Ja çka i ndodhi moderatores kosovare në transmetim direkt (FOTO)

09:48 | 28 Korrik 2017

Ishte live në emision.

Por, ajo nuk mundi të përmbahej nga të qeshurat, shkruan arbresh.info.

Fatlume Bunjaku në Radio Kosovë kishte të ftuar dy aktorë.

Bëhet fjalë për Rifat Smatin i cili ishte pjesë e serialit ‘O sa mirë’ dhe Edon Bërveniku i njohur si ‘Citi’.

Ata bënin shumë shaka dhe ia pamundësuan që Fatlumja të fillonte moderimin.

Moderatorja u detyruar të kërkonte një pikë muzikore deri të qetësoheshin./Arbresh.info

citi

citi1

citi2 citi3 citi4

Lajmet më të lexuara