E pranon Mevlani, thotë se ka qenë i martuar për letra

19:35 | 4 Maj 2021

Në episodin e sotëm të programit Përputhen, Mevlani e pranoi këtë gjë.

Ai u pyet në rubrikën e pyetjeve nga publiku.

Mevlani tha se ka qenë i martuar për letra megjithatë Ledjana ka qenë e informuar për këtë gjë.

Theksojmë se, ka javë që në media ka qarkulluar lajmi se ai ka qenë i martuar në Gjermani ndërsa se a vazhdon të jetë ai nuk zbuloi detaje tjera.

Ndryshe, sonte u transmetua takimi mes Antonelës dhe Saimirit megjithatë vëmendjen e mori Blerimi dhe Antonela derisa kjo e fundit u largua nga studio.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara