Almeda përcjell skenën muzikore shqiptare (FOTO)

09:26 | 25 Gusht 2017

Bukuroshja shqiptare e cila jeton në Turqi, Almeda Abazi, duket se përcjell skenën shqiptare.

Ajo është parë duke dëgjuar këngën e Capital T, “Pse po ma lun lojën”.

Pak kohë më parë Almeda po ashtu ishte parë duke dëgjuar këngën e Gjikos me Norën, “Gabime”.

Almeda ka qëndruar në Tiranë kohët e fundit dhe atë e ka shoqëruar kunata.

almeda

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara