Almeda Abazi paralajmëron këngen e re përmes një postimi

02:34 | 7 Gusht 2018

Prezantuesja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi ka qenë tejet e angazhuar gjatë kësaj kohe.

 

Ajo së fundmi ishte nikoqire e shout televiziv “Dancing with the stars Albania”, e cila u nda e pakënaqur pas përfundimit, transmetorn portali Arbresh.info.

Në projekte dhe seriale turke e kemi parë mjaft shpesh por ajo është duke e sfiduar veten edhe në muzikë. Përmes një postimi të publikuar në Instagram me DJ-në e njohur turk, Burak Yeter, Almeda tregon se diçka e re po vjen.

“Le ta bëjmë, e surprizuar, mezi po presim të ju tregojmë se çfarë do sjellim”, ka shkruar ajo. Kurse, Burak në Instagramin e tij bën të ditur se kënga e re është gati.

Presim se çfarë do na sjell Almeda.

 

Shpërndaje në rrjete sociale