Almeda Abazi e ‘nxehtë’ afër pishinës

16:34 | 26 Prill 2018

Almeda Abazi e cila së fund po qëndron më shumë në Shqipëri për shkak të angazhimeve në spektaklin ‘Dancing with the stars’ ka gjetur kohë edhe për tu relaksuar.

Ish-Miss Shqipëria e cila është e martuar me aktori ‘Çënar’ ka publikuar një imazh pran pishinës derisa po shijon kohë e mirë që po mbizotëron, shkruan arbresh.info.

Zeshkanja bukuroshe po jeton në mes të Tiranës dhe Stambollit për shkak të angazhimeve profesionale./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara