Google ADS

Werner dhe Tottenham pritet të vazhdojnë bashkëpunimin edhe për një sezon

16:22 | 28 Maj 2024
D.H

Tottenham ka avancuar në bisedime për të mbajtur Timo Werner në klub edhe për një sezon, duke e zgjatur huazimin nga RB Leipzig.

Marrëveshja e re e huazimit do të jetë e vlefshme nga korriku 2024 deri në qershor 2025 me të njëjtat kushte të marrëveshjes së huazimit të rëna dakord në janar.

Werner tani pritet të qëndrojë në Spurs.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fabrizio Romano (@fabriziorom)

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme