Plas sherri në stadium, tifozët e Feyenoordit nuk përmbahen

21:04 | 25 Maj 2022

Probleme në stadiumin “Air Albania”. Në pjesën pas porte ku janë vendosur ultrasit e Feyenoordit ka nisur një sherr i madh.

Disa tifozë dallohen duke përdorur grushtet mes tyre. Holandezët po shfaqen më të zhurmshëm dhe aktivë në finalen e Conference League.

Stadiumi është mbushur plot, atmosfera është e bukur, por nuk mungojnë as tensione dhe përplasje të tilla.

Shpërndaje në rrjete sociale