Formacionet zyrtare: Shqipëri U21 – Andorrë U21

18:00 | 7 Tetor 2021

Kombëtaren e Shqipërisë U21 e pret një ndeshje jo e vështirë ndaj Andorrës U21.

“Kuq e Zinjtë” janë favorit në letër dhe do synojnë pikët e plota.

Formacionet zyrtare tashmë janë bërë të ditura nga UEFA.

Shqipëri U21: Tafas; Marku, Selmani, Pëllumbi, Ndrecka; Dobra, Asllani, Karrica; Celhaka, Muçi, Cara.

Andorrë U21: Gimenez; Guerrero, Vales, Trave, Ines; Pubill, Izquierdo, Muller, Remolons; Ubach, Garcia.

Ndeshja nis në ora 19:00.

Shpërndaje në rrjete sociale