Bayerni ‘çmendet’ për Ronaldon (FOTO)

15:07 | 2 Maj 2017

Algoritmi i Twitterit ka nervozuar faqen zyrtare të Bayern Munichut në versionin anglisht.

Ata i kanë sugjeruar atyre të ndjekin (follow) Cristiano Ronaldon në Twitter.

Dhe normalisht që kjo i ka nervozuar ata pasi ishte portugezi në dy ndeshje në çerekfinale klubit gjerman i ka shënuar pesë gola.

“Seriozisht, Twitter?”, ka shkuar llogaria e Bayerit në Twitter, ku i ka bashkangjitur ‘emoji’ të zemëruar.

Kundërshtari i Realit në gjysmëfinale është Atletico Madridi.

capture

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara