27-vjeçari humb kontrollin e automjetit, 3 të vdekur

00:29 | 5 Mars 2021

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kodër-Kashar ku kanë humbur jetën 3 persona.

Sipas njoftimit të policisë sipasojë e aksidentit kanë ndërruar jetë shtetasit me iniciale L.S, I.S dhe D.D.

Ndërkohë drejtuesi e mjetit, 27 vjeçari me iniciale Z.M ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve

Vijon puna nga grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./tch/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara