Vëllai i Mirsa Kërqelit konfirmon rikthimin e saj në muzikë

21:46 | 10 Nëntor 2017

Mirsa Kërqeli ishte dikur aktive në skenë.

Ajo u largua pas martesës dhe lindjes së fëmijëve, përcjell arbresh.info.

n’ZOOM ju sjell një intervistë me vëllain e Mirsës Gramosin i cili është instrumentalist dhe zbulon se Mirsa po rikthehet.

Për më shumë detaje shikoni intervistën./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara