Reagon Remzie Osmani: Një yll botëror si Dua

11:59 | 4 Gusht 2021

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës shqiptare, Remzie Osmani, ka reaguar menjëherë me një postim në Instagram duke hedhur videon ku shihet Dua Lipa duke vallëzuar nën tingujt e këngës së saj.

Ajo ka shkruar se sa është kënaqësi të shohësh një yll si Dua, që nuk harron gjuhën dhe muzikën shqiptare. /Arbresh.info/

Më poshtë mund të shihni videon dhe postin e plotë të Remzies.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara