Olta për Luizin: Është kafshë, është njeri i keq

12:34 | 29 Mars 2023

Që kur është eliminuar Kiara, Luizi ka zgjedhur ta injoroi plotësisht Oltën duke mos i folur as duke mos i kthyer përgjigje.

Kjo e fundit ka biseduar me Qetsorin për sjelljet e Luizit.

Olta është shprehur e indinjuar nga sjellja e tij karshi saj, duke e quajtur “kafshë” dhe njeri të keq.

Ajo ka thënë se Luizi nuk ka logjikë njerëzore, bën thjesht strategji.

Olta shtoi se të gjithë banorët e kanë frikë, por ajo jo. Ajo shprehu se është Luizi që ka frikë nga pyetjet që ajo i bën dhe zgjedh të shmanget e mos t’i flasi./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale