‘n’ZOOM’ këtë të premte sjell shumë befasi (VIDEO)

13:04 | 17 Maj 2017

Edicioni më i ri i emisionit n’ZOOM vjen këtë të premte.

Të ftuar për këtë javë janë: Fehmi Ferati, aktori Neshat Krasniqi-Bambi, modelja e ‘Gecjan Fashion’ Kosovare Halimi dhe ish-basketbollisti i ‘Sigal Prishtina’ Besnik Podvorica.

Ata do flasin për karrierën dhe jetën e tyre private.

Për më shumë ndiqeni promon e emisionit i cili do transmetohet të premten nga ora 19:00 në portalin arbresh.info dhe në 20:00 në televizionin Zico Tv./Arbresh.info