Google ADS

Ky është traileri i filmit që po frikëson të gjithë

09:36 | 5 Prill 2017
Arbresh.info

Warner Brothers me filmin më të ri po tmerrojnë publikun, transmeton portali arbresh.info.

Horrori i palaços së Stephen King, IT debutoi për herë të parë si roman në vitin 1986, para se të xhiroheshin miniseritë në vitin 1990 me protagonist Tim Curry.

Tani fansat e Pennywise e kanë një version të ri për këtë vit, me Bill Skarsgard në rolin e antagonistit.

Tashmë është publikuar traileri i parë i këtij filmi, dhe është drithërues.

Ky film do të nisë të shfaqet nëpër kinematë botërore me 8 shtator të këtij viti./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale