Kida shfaqet e rrethuar me lule të bardha

14:52 | 4 Dhjetor 2021

Kida po vazhdon të jetë një prej artisteve më të suksesshme dhe më të dashura për publikun.

Artistja së fundi ka paralajmëruar projektet e reja në mënyra të ndryshme dhe mjaft të veçanta, shkruan arbresh.info

Pas publikimit të një video, në të cilën shihen vetëm petalet e një lule të bardhë, së fundmi këngëtarja ka realizuar edhe një fotosesesion unik.

Kida shihet pa sytjena, e veshur me një kostum lëkure, xhaketë të shkurtër dhe pantallona me të njëjtën ngjyrë, në të cilën në fokus ishte dekolteja e hapur, ndërsa shihet e rrethuar me lule të bardha.

“Lulja juaj e preferuar”, ka shkruar Kida.

As këtë herë nuk munguan komentet e shumta të fansave të saj, në fotot e publikuara në Instagram, ku ajo numëron mbi 1.8 milion ndjekës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara