Ermali bëhet me veturë të re

09:11 | 8 Janar 2019

Ermal Fejzullahu pa dyshim se është prej këngëtarëve më të pëlqyer.

Ai këndon në të gjitha zhanret dhe është shumë i zënë me turne, shkruan arbresh.info.

Krahas shumë angazhimeve në karrierë dhe në përditshmëri, nuk e lë anash familjen e cila për të ka vlerën më të madhe.

Është baba i tre fëmijëve dhe bashkëshort i një blogereje shumë të suksesshme, kësaj here është bërë me veturë të re.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara