DJ PM, Dagz dhe Gesko sjellin “Boll mo”

17:02 | 28 Korrik 2019

J Dagz, DJ PM dhe Gesko kanë prezantuar për publikun projektin e tyre më të ri muzikor.

“Boll mo” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike-verore.

Muzika i është besuar producentit shumë të pëlqyer, Cricket, gjersa për tekstin është kujdesur Gesko.

Ana vizuale i është besuar regjisorit të njohur kosovar, Alban Selimajt.

Përndryshe. Dagz, PM dhe Gesko janë shumë aktiv me koncerte e prurje të shumta muzikore, të cilat priten mirë nga fansat e tyre.

 

Klipi i këngë vjen me ngjyra dhe skena verore, duke ofruar sa më shumë atraksion për fansat.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara