“Dita më e çmendur e jetës, falë Luiz Ejllit”, fituesi i Big Brother Kanada flet sërish për shkodranin

13:58 | 16 Mars 2023

Këngëtari, Luiz Ejlli po mahnit të gjithë me lojën e tij në “Big Brother VIP Albania”.

Por, buja e tij e madhe ka arritur edhe përtej kufijve, kjo pasi fituesi i Big Brother në Kanada, Kevin Jacobs ka dëgjuar për këngëtarin shqiptar.

Ditën e djeshme, kanadezi Jacobs ka folur publikisht për Luizi duke treguar se ka dëgjuar për të dhe se fansat e artistit shqiptar ia ka treguar bëmat e tij në Big Brother VIP Albania.

“Një duartrokitje për këtë ikonë dhe fansat e tij të mrekullueshëm. Luiz Ejlli është duke dominuar në Big Brother VIP dhe ju dërgoj dashurinë time nga Shqipëria”, ka shkruar Jacobs në InstaStory.

Ndërkohë, sot (e enjte) fansat e Luizit kanë dërguar një tjetër dron në shtëpinë e famshme për t’i treguar se kanadezi po e përkrah bashkangjitur me fotografi të të dyve dhe një mesazh.

“Team Luiz dhe fituesi i Big Brother Kanada janë me ty”, shkruhej në dronin e dërguar për Ejllin.

@bigbrotheral2 #luizejlli ♬ original sound – BBV Viral

Ndonëse iu kërkua që banorët të futen brenda, Luizi ka arritur ta shoh teksa u shpreh i lumtur për këtë mesazh.

Shpërndaje në rrjete sociale