Google ADS

Arta Elezaj duket mahnitëse kur pozon në bikini

19:40 | 15 Maj 2022

Modelja e njohur nga Klina, Arta Elezaj, duket se është një admiruese e madhe e pushimeve nëpër vende të veçanta e njëherësh luksoze.

Kaçurrelja, që deri më tani ka grumbulluar 239 mijë ndjekës në Instagram, nuk heziton që t’i mbajë të informuar fansat për çdo detaj në të cilën përfshihet jeta dhe karriera e saj, shkruan arbresh.info

Arta ka postuar disa imazhe në të cilat shfaqet e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të gjelbër.

Ajo gëzon linja të bujshme trupore, të cilave i kushton një rëndësi të madhe me ushtrime në palestër. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale