Google ADS

Alec Baldwin, baba për herë të katërt

01:14 | 20 Maj 2018

Alec Baldwin dhe bashkëshortja 36-vjeçare, Hilaria, u bënë prindërit për herë të katërt.

Aktori amerikan, i njohur për filmat në Mission Impossible, Pearl Harbor dhe The Departed, zbuloi përmes rrjeteve sociale se është bërë baba për herë të katërt. “Le të shkojmë përsëri,” shkroi aktori nën foton e regjistruar në spital, ndërsa Hilaria zbuloi se “është një djalë, që fëmija është i shëndetshëm dhe se pesha e tij është 3 kilogramë e 600 gramë”.

Aktori dhe bukuroshja janë martuar para gjashtë vjetëve dhe tashmë kanë një vajzë të quajtur Carmen Gabriel, e cila ka katër vjet, djalin trevjeçar, Rafael dhe Leonardin dyvjeçar.

Shpërndaje në rrjete sociale