Bogoevski: Nesër do të marrim frymë në Maqedoninë pa Gruevskin

00:13 | 28 Prill 2017

Deputeti i LSDM-së, Pavle Bogoevski, përmes Facebook-ut bën të ditur se janë mirë me shëndet dhe thekson se ka shumë kriminelë të cilët duhet të futen në burg, njofton Telegrafi Maqedoni.

“Shoqëri, jemi mirë. Po e marrim shtetin. I’a vlejti në atë që kaluam gjithë ne. Nesër të gjithë ne do ta marrin frymë në Maqedoninë e lirë, Maqedoninë pa Gruevskin. Kemi kriminelë për të çuar në burg”, shkruan Bogoevski.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara