Aksion policor në Hasanbeg të Shkupit, arrestohen disa persona

12:09 | 28 Korrik 2021

Një aksion i madh është kryer në orët e hershme në Hasanbeg të Shkupit dhe në disa vende të tjera.

Arrestimet, siç raporton MIA nga burime të afërta të hetimit, janë për persona të përfshirë të tregtinë me armë dhe drogë.

Është parë prani e dukshme e policisë në Hasanbeg dhe në lokacione të tjera, kurse sipas burimeve të hetimit janë arrestuar 12 persona, mes tyre edhe një polic.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme vërtetuan se ka aksion dhe se aksioni ende po zhvillohet, ndërsa infomracione shtesë do të ketë pas përfundimit të aksionit./Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara