Google ADS

“Ndizet” derbi, Drita barazon rezultatin ndaj Llapit

16:31 | 12 Shtator 2018
Arbresh.info

Kampioni aktual, Drita, ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Llapit.

Pas një presioni të madh, Llapi u dorëzua dhe skuadra vendase barazoi rezultati.

Goli u realizua në minutën e 37-të.

Drita ka barazuar me Bujar Shabanin, i cili shënon pas asistimit të Haxhi Nezirajt. /arbresh.info/