Lushtaku e ‘godet’ Ramën

21:27 | 5 Mars 2017

Ish-trajneri i Drenicës, Tahir Lushtaku, ka kritikuar politikën aktuale të klubit Drenica. 

“Trajneri Fadil Rama nuk është trajner i Drenicës, por trajner i kryesisë. Me këtë organizim dhe me këtë lojë, nuk besoj që ikë barazhit. Unë e dua shumë Drenicën, por problem që shpëton”, ka thënë Lushtaku në emisionin Arena në Tribuna Channel, përcjellë Arbresh.info

Drenica pas javës së 19-të në Vala Superligën e Kosovës ndoehet e teta me 19 pikë të mbledhura. /Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara