Brazil- Argjentina, finalja e gjigantëve në Copa America

10:14 | 7 Korrik 2021

Brazili dhe Argjentina do të jetë finalja e madhe e Copa Americka.

Ndeshja zhvillohet të dielën më 11 korrik në ora 02:00 pasmesnatës.

Dy gjigantët e futbollit botëror pritet të sjellin ndeshje interesante.

Brazili në gjysmëfinale eliminoi Perunë, kurse Argjentina, Kolumbinë./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara