Operacion anti-drogë në Lezhë, në një shtëpi të braktisur gjenden rreth 50 kg kanabis

15:46 | 28 Tetor 2021

Policia e Lezhës po zhvillon një operacion anti-drogë. Policia gjatë kontrolleve ka gjetur një sasi të konsiderueshme me kanabis në një shtëpi të braktisur në fshatin Manati.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se janë gjetur rreth 50 kg kanabis.

Aktualisht policia po kryen kontrolle si dhe po punon për të identifikuar poseduesit e lëndës narkotike.

Lajmet më të lexuara