Google ADS

Skena ishte shumë drithëruese, u hoq nga filmi ‘It’

11:44 | 20 Shtator 2017

Bill Skarsgård ka zbuluar se kishte një skenë aq tmerruese në filmin e ri It sa duhet të pritej.

“Ishte një skenë që e xhiruam dhe ishte kthim në vitet 1600, para Pennywise”, shpjegon aktori i cili luan rolin e frikshëm, transmeton portali arbresh.info

bill-skargard

“Skena doli shumë, shumë shqetësuese. Dhe nuk jam palaçoja, këtu dukem më shumë si vetja. Është shumë e frikshme”, ka thënë ai.

Regjisori Andres Muschietti vendosi të presë këtë skenë, por Skarsgård la të kuptohet se ekziston një mundësi që të shfaqet në ndonjë vazhdim të mundshëm.

Kujtojmë se që nga nisja e shfaqjes së këtij filmi, ai ka arritur të fitojë gjashtëfishin e buxhetit të shpenzuar për realizimin e tij, që ishte 38 milionë dollarë./arbresh.info/

http://gph.is/2ffb0bp

http://gph.is/XLtO4k

Shpërndaje në rrjete sociale