“Rrahet” keq Hazalli (Foto)

13:23 | 8 Shkurt 2017

JO dhunës ndaj grave! Ky është slogani që po përdoret kundër dhunës ndaj grave.

Aktorja e njohur turke Alina Boz, e cila tek ne njihet si “Hazall” nga seriali “Fatet e Kryqeuzar”, ka postuar një foto për ngritjen e vetëdijes publike kundër dhunës ndaj grave dhe vajzave, përcjellë magazina.al.

Ndryshe dhuna ndaj gruas është e pranishme në të gjithë botën, prandaj thirrjet per eliminimin e dhunës ndaj grave nuk mungojnë./arbresh.info

h_1486550938-4107500

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara