Rita Ora me poza joshëse në promovimin e koleksionit të këpucëve të reja, ‘ShoeDazzle’

09:11 | 3 Mars 2021

Ajo ka qenë e zënë me xhirimet e këtij sezoni të “The Voice Australia”.

Rita Ora së fundi ka nisur një fushatë të re reklamimi me shërbimin e abonimit të modës në internet, ‘ShoeDazzle’, shkruan Daily Mail transmeton portali arbresh.info

Artistja mori gjithë vëmendjen teksa shfaqi koleksionin e saj të këpucëve.

Në një fotografi, këngëtarja u shfaq me e veshur me një fustan me rruaza me rrip zinxhirë, i cili nxirrte në pah pedikyrin e saj të bardhë dhe të hijshëm.

Rita u shfaq me një tjetër pamje spektakolare, kur u vesh me një fustan asimetrik dhe çizme stileto deri në kofshë, të kompletuara me një tipar të gishtërinjve.

Me një elegancë sportive, shqiptarja ishte gjithashtu e veshur me një xhaketë korse dhe pantallona të shkurtra, të cilat kombinoheshin bukur me çizmet e saj të ngushta të lidhura.

Bukuroshja bionde siguroi që fokusi i saj të mbetet në veshjet e saj , ndërsa kishte vënë një makijazh të lehtë.

Dizajnuar nga vetë ajo, koleksioni i mrekullueshëm është në dispozicion në faqen e dyqanit dhe përmban 20 lloje të këpucëve.

Diapazoni i plotë do të tregohet në dy pjesë, me gjysmën e parë të dala në treg të hënën para lansimit të pjesës së dytë që do të ndodhë më 1 prill.

Rita mbërriti në Australi në fillim të muajit të kaluar, pasi fluturoi nga shtëpia e saj në Londër për t’u paraqitur në panelin gjykues e “The Voice”. /arbresh.info/

Lajmet më të lexuara