Rita Ora më e çuditshme se kurrë, vesh sandale me çorape të trasha

09:28 | 3 Dhjetor 2017

Gjatë karrierës së saj ajo është fotografuar me veshje nga më të ndryshmet.

Mirëpo, Rita Ora ishte veshur më ndryshe se çdo herë në një ngjarje të markës së njohur Burberry në Londër, transmeton arbresh.info.

Këngëtarja 27 vjeçare e lindur në Kosovë dukej më çuditshëm se kurrë me një fustan të gjelbër e me sandale ndërkohë që mbante veshur edhe çorape të trasha.

Shikoni fotot dhe vlerësojeni vetë veshjen e bukuroshes nga Kosova./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara