Rita Ora mahnitëse në veshje lëkure, vë në pah barkun e tonifikuar

15:24 | 27 Janar 2022

Rita Ora mahnit publikun me secilën paraqitje që bën.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka fituar simpatinë e miliona njerëz anë e mban botës dhe kjo po shtohet çdo ditë e më shumë shkruan arbresh.info

Rita së fundi ndau me fansat e saj një fotosesion teksa pozoi me një veshje lëkure.

E mbështetur pas një makine “Mazda” të zezë, Rita dukej sensacionale teksa falënderoi markën që e mori për reklamë gjatë qëndrimit tim në Sidney.

Ndryshe, Rita aktualisht ndodhet në Australi ku po filmon episode e reja të “The Voice Australia”, artistja shqiptare atje ndodhet bashkë me partnerin e saj, Taika Waititi. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara