Reklama e çuditshme e Khloe Kardashian

15:34 | 24 Shkurt 2021

Khloe Kardashian vazhdon të jetë ndër personat më të komentuar në rrjet.

Përkundër kësaj, në imazhet që ajo publikon, mundohet që të kurojë pothuajse secilin detaj, shkruan portali arbresh.info

Kjo ndonëse ka bërë që miliona ndjekës ta marrin si shembull, përfshirë edhe për stilin e jetesës.

Khloe së fundi është shfaqur në reklamat e koleksionit të saj të këpucëve “Good American”, pak ditë pasi ndezi thashethemet e fejesës.

Kardashiani prezantoi një pamje krejt të re në fotot që promovojnë koleksionin e saj ri.

Dimensionet e fotografive tregojnë Khloe me një bel shumë të hollë dhe me këmbët më të gjata, në Holliywood.

Theksojmë se bukuroshja brune ka qenë duke shpenzuar pushimet në Turks dhe Caicos. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara