Publikohen video e episodeve të para të serialit ku interpretojnë Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel (VIDEO)

14:12 | 29 Gusht 2017

Të dy këta aktorë i kemi njohur nëpërmjet dy seriale të ndryshme por tani vijnë në ekran në një projekt të përbashkët.

Hande Ercel është protagoniste në serialin “Jetë” ndërsa Tolgahan Sayismanë është prezantuar për publikun shqiptar si Jigit nga “Mos u dorëzo”.

Seriali që bashkoi këta dy aktorë titullohet “Siyah İnci” dhe do të shfaqet për publikun turk më 28 Shtator.

Pjesa më e madhe e skenave të serialit është xhiruar në Kas. Duhet thënë që roli i Tolgahan nuk ka qenë aspak i lehtë. Ai ka marrë trajnime të njëpasnjëshme zhytjeje për të sjellë në ekran një rol sa më të arrirë.

capture2

Shpërndaje në rrjete sociale