Pas pak n’ZOOM sjell koncertin e Noizyt dhe Tringa Kay në Mitrovicë

18:16 | 22 Qershor 2018

Edicioni i 49-të i n’ZOOM publikohet pas pak.

Përveç lajmeve vendore se çka e ka karakterizuar javën që po e lëmë pas ka edhe atmosferë nga mbrëmja e Noizyt.

Ai ka performuar në Kaffaz Projekt në Mitrovicë.

Në anën tjetër edhe këngëtarja Tringa Kay ndezi atmosferën ku interpretoi disa këngë të njohura.

Shikoni promon se çka mund të ndiqni në 19:00 në kanalin zyrtar të portalit arbresh.info në Youtube dhe 20:00 në Zico Tv.

Emision me autore dhe moderatore Albina Zeneli./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale