Google ADS

Paltrow bën bashkë ish burrin me të fejuarin

09:32 | 28 Nëntor 2017
Arbresh.info

Disa ditë pasi shpalli fejesën me Brad Falchuk, aktorja Gweneth Paltrow ka bërë diçka interesante, shkruan arbresh.info

Ajo ka marrë në drekë ish bashkëshortin, frontmenin e bendit Coldplay, Chris Martin dhe të fejuarin e tanishëm Brad.

Paltroë madje ka postuar një fotografi të të dyve bashkë, me mbishkrimin “Dreka e së dielës, #familjamoderne”.

Imagjinojeni po ta bënte një gjë të tillë një shqiptar-e./Arbresh.info/

https://www.instagram.com/p/Bb-QUs5HlLC/

Shpërndaje në rrjete sociale